Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej
Staw I

33 DNI PODRÓŻY ze Świętym Józefem do Jezusa - rekolekcje

Sobota, 13 Luty 2021 r.

33 DNI PODRÓŻY ze Świętym Józefem do Jezusa - rekolekcje


Misjonarze Świętej Rodziny zapraszają na 33 dniową podróż ze św. Józefem do Pana Jezusa (15 lutego do 18 marca br.) czyli 33 dni przygotowania do oddania się Panu Jezusowi przez wstawiennictwo św. Józefa.  Oddanie będzie 19 marca w uroczystość św. Józefa podczas Mszy Świętej.


Program rekolekcji jest bardzo prosty.
1. Codziennie o godz. 20:30 półgodzinna transmisja live na FB oraz możliwość odtworzenia na Youtube codziennego spotkania o godz. 22:00.
2.  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/rekolekcjeJozef33/
3. Każdego dnia o 20:30 będzie prezentowana medytacja w oparciu o List Apostolski papieża o św. Józefie "Patris Corde", komentarz do jednego w wezwań litanii do św. Józefa oraz odmówienie tejże Litanii.
4. Temu wszystkiemu będzie towarzyszyć przepiękna muzyka skomponowana przez Pana Jakuba Tomalaka z Kalisza "Psalmy Józefa" (https://youtu.be/CGLFCK34RO8) oraz piękne, w pastelowych kolorach grafiki św. Józefa wykonane przez Panią Martę Kowalewską

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele

Staw: 8.00; 11.30

Unia: 10.00

Dni powszenie

Staw: 18.00

Spowiedź

Przed każdą Mszą Świętą

BIURO PARAFIALNE

Po każdej Mszy Świętej