Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej
Staw I

Dyspensa do 20 czerwca

Piątek, 18 Czerwiec 2021 r.

Dyspensa do 20 czerwca


Biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca br.

Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19. Podczas dwudniowego spotkania biskupi poruszą m.in. temat jesiennej wizyty „ad limina apostolorum” w Watykanie, duszpasterstwa po pandemii, formacji księży i  nadchodzącej beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele

Staw: 8.00; 11.30

Unia: 10.00

Dni powszenie

Staw: 18.00

Spowiedź

Przed każdą Mszą Świętą

BIURO PARAFIALNE

Po każdej Mszy Świętej