XXV Niedziela Zwykła - 22.09.2019

1. W czwartek zmarł nagle nasz sąsiad – ks. Marek Sobociński – proboszcz z Brudzewa. Wprowadzenie i modlitwa przy trumnie zmarłego kapłana odbędzie się we wtorek 24 września o godzinie 17.00 w kościele w Brudzewie. Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie również w kościele w Brudzewie w środę 25 września o godzinie 11.00 pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Wętkowskiego. Zmarłego kapłana polecamy Bożemu miłosierdziu.

2. 6 października będzie organizowana pielgrzymka naszej archidiecezji na Jasną Górę. Celem pielgrzymowania będzie zaproszenie Matki Bożej do nawiedzenia naszej Archidiecezji w znaku Kopii Cudownego Obrazu. Plan pielgrzymki:

wyjazd ok. godz. 14.00

godz. 19.00 – Konferencja (miejsce podane zostanie w późniejszym czasie)

Godz. 21.00 – Apel Jasnogórski

Od godz. 21.30 – 23.30 – czuwanie prowadzone przez naszą Archidiecezję

Godz. 24.00 – uroczysta Msza Święta

Ok. godz. 1.30 – Zakończenie czuwania, w drogę powrotną.

Pielgrzymkę organizujemy dekanalnie. wyjazd ze Strzałkowa, koszt ok. 50 zł. Zapisy tylko do środy.

3. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.

4. Bóg zapłać za złożone przed tygodniem ofiary.

Ks. Krzysztof Matuszak