XXVII Niedziela Zwykła - 6.10.2019

1. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam od poniedziałku do piątku, po Mszy św., w środy w łączności z nowenną. Dzieci zapraszam szczególnie we wtorki i czwartki. W soboty i niedzielę zachęcam do modlitwy rodzinnej – we wspólnotach domowych.

2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać odpust ku czci naszej Patronki – św. Jadwigi Śląskiej. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 12.00. Mszy św. przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi ks. Prałat Andrzej Kłosiński. Wszystkich serdecznie zapraszam.

3. W przyszłą niedzielę przypada również Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieci i Młodzieży.

4. W poniedziałek przypada święto Matki Bożej Różańcowej. Podczas Mszy św. poświęcę różańce dzieciom, które przygotowują się do przyjęcia I komunii św. oraz wszystkim innym chętnym. Ten dzień, to również Dzień Patronalny Wspólnot Żywego Różańca. Po Mszy św. Żywy Różaniec zapraszam na spotkanie. Zapraszam również wszystkich chętnych do wstąpienia do Wspólnoty Żywego Różańca.

5. W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca. Czcicieli św. Jana Pawła II zapraszam na uroczystą Mszę św. zakończoną litanią oraz ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II.

5. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.

Ks. Krzysztof Matuszak