XXXI Niedziela Zwykła - 3.11.2019

1. W zakrystii i w biurze parafialnym można składać wymienianki jednorazowe za naszych zmarłych. (proszę zaznaczyć dzień lub dni). Wymienianki roczne można składać tylko w biurze parafialnym. Za zmarłych będziemy się modlić do 8 listopada po Mszach św. w dni powszednie na koronce do Bożego Miłosierdzia.

2. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia. Dzisiaj z dodatkiem na nowy miesiąc.

3. Na balaskach wyłożone są kalendarze misyjne w cenie 6 zł.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy położeniu drenażu przy naszym kościele. Za smakowite posiłki i słodkości. Ta część prac jest prawie zakończona. W tym tygodniu będzie wiadomo co dalej. Jeśli pogoda pozwoli będziemy dalej pracować przy odprowadzeniu wód opadowych od naszej świątyni. Nadal ośmielam się prosić o pomoc.

5. Centrum Edukacyjno - Formacyjne w Gnieźnie organizuje Rekolekcje dla osób, które straciły swoje dzieci, niezależnie od wieku czy okoliczności. Termin 29-11-2019 01-12-2019

6. W piątek po Mszy św. zapraszam na spotkanie dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I komunii św.

7. Przyszła niedziela jest przeżywana w Kościele jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. będzie możliwość złożenia ofiar do puszek.

Ks. Krzysztof Matuszak