XXXIII Niedziela Zwykła - 17.11.2019

1. Wymienianki roczne można jeszcze składać w biurze parafialnym. Modlitwę rozpoczniemy w pierwszą niedzielę nowego roku liturgicznego.

2. Bóg zapłać za złożone przed tygodniem ofiary dla prześladowanych chrześcijan w Sudanie. Zebraliśmy 322,10 gr. Bóg zapłać również za dziś złożone ofiary w III niedzielę miesiąca.

3. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.

4. Przyszła niedziela jest Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

5. Dużymi krokami zbliża się Adwent. To czas, żeby dzieci poszukały lampionów lub je przygotowały.

6. W tym tygodniu wyjeżdżam na rekolekcje kapłańskie. W związku z tym nie będzie Mszy św. do czwartku włącznie. Gdyby była potrzebna pomoc kapłana proszę kontaktować się z ks. Proboszczem z Szemborowa.

Ks. Krzysztof Matuszak