Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - 24.11.2019

1. Wymienianki roczne można jeszcze składać w biurze parafialnym. Modlitwę rozpoczniemy w pierwszą niedzielę nowego roku liturgicznego.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. W sobotę na 17.30 zapraszam na uroczyste Nieszpory, którymi rozpoczniemy ten szczególny czas w Kościele. Dzieci proszę, by przygotowały lampiony. Można też uczyć się już piosenki adwentowej, która dostępna jest na stronie Małego Gościa. W tym roku proponuje również, żeby razem z dziećmi zrobić na domowy stół adwentowe wieńce, z czterema świecami, które zapalane będą w każdą następną niedzielę Adwentu. Można również zrobić zdjęcie gotowego wieńca i przysłać na parafialnego maila. Trzy najładniejsze będą nagrodzone, a wszystkie umieszczę na naszej stronie internetowej. Adwent to radosny czas oczekiwania na spotkanie z Panem Bogiem. Serdecznie zapraszam do dobrego przeżycia tego czasu łaski.

3. . Bóg zapłać również za złożone ofiary w III niedzielę miesiąca.

4. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia. Dzisiaj z dodatkiem na nowy miesiąc.

Ks. Krzysztof Matuszak