II Niedziela Adwentu – 8.12.2019

Niepokalane Poczęcie N.M.P.

1. Rozstrzygnięcie konkursu na stroik adwentowy w III niedzielę adwentu, po Mszy św. o godz. 11.30.

2. II Niedziela Adwentu jest tradycyjnie w Kościele obchodzona jako dzień pomocy Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściach jest możliwość złożenia ofiar do puszek na ten cel.

3. Serdecznie zapraszam na roraty, nie tylko dzieci. Roraty będą we wtorki, czwartki i piątki.

4. W kościele wystawiona jest skrzynka na wystrój świąteczny kościoła. Serdecznie już dziś dziękuję za składane ofiary.

5. W kaplicy Matki Bożej, wystawiony jest kosz, do którego można składać produkty spożywcze, słodycze i produkty chemiczne „Dla tych, którzy mają mniej...” w ramach naszej parafialnej solidarności.

6. Poświęcone opłatki i świece Caritas można nabywać w biurze parafialnym. Duże świece po 13 zł, małe po 7 zł.

7. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.

Ks. Krzysztof Matuszak