IV Niedziela Adwentu – 22.12.2019

1. Bóg zapłać za złożone przed tygodniem ofiary w III niedzielę miesiąca. W niedzielę na 16.00 zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy ubieraniu żłóbka i choinek w kościele. O pomoc proszę dzieci, młodzież i dorosłych.

2. Zostało jeszcze kilka świec. Można je nabyć w biurze parafialnym.

3. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia. Dziś z dodatkiem na 2 tygodnie.

4. Serdecznie dziękuję za złożony dar serca. Panie z Rady Duszpasterskiej obdarowały 24 osoby. Wszystkim ofiarodawcom dziękuje za hojne serca. To wielka radość.

5. Uroczysta Msza św. Pasterska 24.12. tradycyjnie o Północy. Serdecznie zapraszam. W I Święto Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 10.00 w Unii oraz o 11.30 w Stawie. W II Święto – Msze św. wg porządku niedzielnego. Kolędę rozpocznę po Nowym Roku. Więcej szczegółów za tydzień.

6. Dzieci uzupełnione plansze roratnie mogą składać do 26.12. Podsumowanie rorat 29.12 w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30.

Ks. Krzysztof Matuszak