XX Niedziela zwykła

16.08.2020

1. Przypominam, że nadal jest obowiązek zakrywania ust i nosa w kościołach. Bardzo proszę o stosowanie się do zaleceń.

2. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.

3. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w III Niedzielę miesiąca. Po Mszach św. jest możliwość złożenia do puszek ofiar w ramach solidarności z mieszkańcami Bejrutu.

4. W środę, na godz. 16.00 zapraszam dzieci, które przygotowują się do przyjęcia i komunii św. na spotkanie.

5. Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpocznie kolejny rok nauki dnia 5. września 2020 r. o godz. 9.00 (sobota) w gmachu Konwiktu przy Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie, ul. Seminaryjna 2a. Szkoła ta kształci przyszłych organistów. Szczegóły w gablocie.

6. Msza św. dożynkowa – dziękczynna za tegoroczne zbiory i w intencji naszych rolników , będzie tradycyjnie w I niedzielę września (6.09). o godz. 11.30. W tym roku bez dzielenia się dożynkowymi chlebami ze względu na pandemię.