XXII Niedziela zwykła

30.08.2020

1. Przypominam, że nadal jest obowiązek zakrywania ust i nosa w kościołach. Bardzo proszę o stosowanie się do zaleceń.

2. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.

3. Włączamy się dzisiaj jako wspólnota parafialna w pomoc Krzysiowi Antczakowi z Szemborowa, który od trzech lat bardzo poważnie choruje. W gablocie jest wywieszony plakat ze szczegółami i zbiórki na stronie www.siepomaga.pl/krzys_antczak. Przed kościołem jest możliwość złożenia do puszek ofiar na ten cel. Serdecznie dziękuję.

4. Msza św. dożynkowa – dziękczynna za tegoroczne zbiory i w intencji naszych rolników i ogrodników, będzie za tydzień, podczas Mszy św. o godz. 11.30. W tym roku bez dzielenia się dożynkowymi chlebami ze względu na pandemię. Podczas Mszy św. dożynkowej – uroczyste poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi św. od godz. 17.30. Serdecznie zapraszam dzieci przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego. Chorych odwiedzam na zaproszenie.

2. Przyszła sobota i niedziela, to dzień nowenny przed nawiedzeniem cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii i archidiecezji. Nabożeństwo w sobotę o godz. 17.30.

3. Dzieci przygotowujące się do I komunii św. zapraszam na spotkanie w czwartek, po Mszy św.