XXVI Niedziela zwykła

13.09.2020

1. Przypominam, że nadal jest obowiązek zakrywania ust i nosa w kościołach. Bardzo proszę o stosowanie się do zaleceń.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 druga grupa dzieci przystąpi do I komunii św. Otoczmy te dzieci i ich najbliższych nasza modlitwą.

3. Dzieci od dziś po Mszach św. mogą odbierać „obrazki – pomoce” w przeżywaniu niedzielnej Mszy św. Na każdym z nich jest umieszczone jakieś zadanie do wykonania.

4. W zakrystii Rodzice mogą odbierać formularze zgłoszeniowe dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowanie do I komunii św.

1. W piątek 18.09. przypada święto św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży. Na Mszę św. i na spotkanie zapraszam młodzież, która w tym roku zacznie przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania (klasy VIII i I ponadpodstawowe i starsi). Uczniów klas VIII, lub jeśli ktoś tego nie uczynił, proszę o odbiór deklaracji w zakrystii