XXVI Niedziela zwykła

2710.2020

1. Przypominam, że nadal jest obowiązek zakrywania ust i nosa w kościołach. Bardzo proszę o stosowanie się do zaleceń.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy październik – miesiąc Różańca św. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie, od poniedziałku do piątku po Mszach św. w środę w łączności z Nowenną do Matki Bożej. W piątki na nabożeństwa zapraszam wszystkie dzieci – w tym dniu odmówimy 1 dziesiątek różańca. W soboty i niedziele gorąco zachęcam do modlitwy we wspólnotach domowych.

3. W tym tygodniu przypada też I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi św. od godz. 17.30, na którą zapraszam szczególnie dzieci i młodzież! Chorych odwiedzam na zaproszenie.

4. Bóg zapłać za złożone przed tygodniem ofiary.

5. Już dzisiaj informuję, ze Msza św. odpustowa ku czci św. Jadwigi Śląskiej będzie 11 października o godz. 12.00.

6. W piątek na Msze św., różaniec i spotkanie, zapraszam młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.