XXXII Niedziela Zwykła

8.11.2020

W kościele może przebywać 25 osób, w kaplicy w Unii 6 osób!

W kościele bardzo proszę siadać jak poprzednio na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. We wtorek po Mszy św. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. Spotkanie na prośbę rodziców.

2. Wymienianki roczne można składać jeszcze w biurze parafialnym. Modlitwę rozpoczniemy z nowym rokiem liturgicznym.

3. W środę przypada Święto Niepodległości. Podczas Mszy św. O godz. 18.00 i na nowennie będziemy modlić się za Ojczyznę.

4. Jest nowy numer przewodnika katolickiego. Zachęcam do nabycia.

5. Na balaskach są wyłożone książki „Powróćmy na Eucharystię”. Znajdziemy w niej wiele ciekawych i ważnych informacji o sprawowaniu liturgii, postawach i gestach, naczyniach liturgicznych, szatach czy księgach, jak również modlitwy, które mogą nam pomóc lepiej przygotować się do uczestnictwa w liturgii. Gorąco polecam. Dobrowolna ofiara.