XXXIII Niedziela Zwykła

15.11.2020

W kościele może przebywać 25 osób, w kaplicy w Unii 6 osób!

W kościele bardzo proszę siadać jak poprzednio na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. Przyszła niedziela kończy rok liturgiczny w Kościele. Po Mszy św. O godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.

2. Wymienianki roczne można składać jeszcze w biurze parafialnym. Modlitwę rozpoczniemy z nowym rokiem liturgicznym.

3. Po Mszy św. można nabyć już świece Caritas: duże w cenie 14 zł., małe po 7 oraz poświęcone opłatki.

4. Jest nowy numer przewodnika katolickiego. Zachęcam do nabycia.

5. Na balaskach są wyłożone książki „Powróćmy na Eucharystię”. Znajdziemy w niej wiele ciekawych i ważnych informacji o sprawowaniu liturgii, postawach i gestach, naczyniach liturgicznych, szatach czy księgach, jak również modlitwy, które mogą nam pomóc lepiej przygotować się do uczestnictwa w liturgii. Gorąco polecam. Dobrowolna ofiara.

6. W tym tygodniu wyjeżdżam na rekolekcje. W związku z tym nie będzie Mszy św. w dni powszednie. Gdyby była potrzebna pomoc kapłana proszę kontaktować się z Księdzem Dziekanem.