Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

22.11.2020

W kościele może przebywać 25 osób, w kaplicy w Unii 6 osób!

W kościele bardzo proszę siadać jak poprzednio na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. Wymienianki roczne można składać jeszcze w biurze parafialnym. Modlitwę rozpoczniemy w przyszłą niedzielę.

2. Po Mszy św. można nabyć już świece Caritas: duże w cenie 14 zł., małe po 7 oraz poświęcone opłatki.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

4. Jest nowy numer przewodnika katolickiego. Zachęcam do nabycia.

5. Na balaskach są wyłożone książki „Powróćmy na Eucharystię”. Znajdziemy w niej wiele ciekawych i ważnych informacji o sprawowaniu liturgii, postawach i gestach, naczyniach liturgicznych, szatach czy księgach, jak również modlitwy, które mogą nam pomóc lepiej przygotować się do uczestnictwa w liturgii. Gorąco polecam. Dobrowolna ofiara.

6. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary w III niedzielę misiąca. Zebraliśmy 536 zł.