IV Niedziela Adwentu

20.12.2020

W kościele może przebywać 25 osób, w kaplicy w Unii 6 osób!

W kościele bardzo proszę siadać jak poprzednio na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. We wtorek serdecznie zapraszam na ostatnie w tym roku Roraty.

2. Po Mszach św. w biurze można jeszcze nabyć świece Caritas: duże w cenie 14 zł., małe po 7 oraz poświęcone opłatki.

3. W poniedziałek na godz. 11.00 proszę o pomoc Panów w obsadzeniu choinek w kościele i ustawieniu żłóbka.

4. We wtorek natomiast po Mszy św. zapraszam i proszę o pomoc przy dekoracji choinek i żłóbka przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

5. Przypominam o rodzinnym konkursie na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową. Szopki mogą wykonywać całe rodziny. Jedno zdjęcie żłóbka proszę przesłać na adres mailowy strzalkowo5@archidiecezja.pl. Termin nadsyłania zdjęć upływa 28.12.2020 o godz. 12.00. Przewidziane są nagrody.

6. W wigilię w naszej parafii będą dwie Pasterki. O 22.00 i tradycyjnie o północy. Mam nadzieję, że uda się tak podzielić, żeby wszyscy chętni mogli w tych Mszach św. uczestniczyć. Jednocześnie przypominam o limitach osób, które mogą być w naszych świątyniach.

7. W I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. wg porządku niedzielnego.

8. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Dziś z dodatkiem na nowy miesiąc.