Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2020

W kościele może przebywać 25 osób, w kaplicy w Unii 6 osób!

W kościele bardzo proszę siadać jak poprzednio na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w przyozdobieniu naszego kościoła i kaplicy w Unii na święta Bożego Narodzenia. Dziękuję za wycięcie i przywiezienie choinek, za ustawienie ich w kościele i przygotowanie żłóbka, za dekoracje choinek, żłóbka i ołtarzy .

2. Równie serdecznie dziękuję za dar dla naszej Parafii w postaci głębokiej pateny w przykryciem.

3. W czwartek (31.12) ze względu na obostrzenia, Msza św. będzie o godz. 17.00, już z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki. Po Mszy św. Nabożeństwo na zakończenie roku. Natomiast 1.01. w Nowy Rok, nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 i w Unii, ale odprawię 2 Msze św. w Stawie o godz. 10.00 i 11.30.

4. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.

5. Przypominam o rodzinnym konkursie na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową którego termin mija 28.12.o godz. 12.00 Jedno zdjęcie żłóbka proszę przesłać na adres mailowy strzalkowo5@archidiecezja.pl.

6. Szczegóły dotyczące kolędy podam w przyszłym tygodniu.