2 Niedziela po Bożym Narodzeniu 3.01.2021

W kościele może przebywać 25 osób, w kaplicy w Unii 6 osób!

W kościele bardzo proszę siadać jak poprzednio na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. Rozstrzygniecie konkursu na żłóbek bożonarodzeniowy odbędzie się w przyszłą niedzielę (10.01.), po Mszy św. O godz. 11.30. Jeżeli nie będzie przedstawiciela rodziny nagrody będą do odbioru na plebanii.

2. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.

3. Od poniedziałku serdecznie zapraszam na Msze św. „kolędowe”. Bardzo gorąco zachęcam, by w wyznaczony dzień modlić się w domach, we wspólnotach rodzinnych. Ja natomiast będę się modlił w kościele. Jeśli ktoś zechce, z wyznaczonej trasy kolędowej, może uczestniczyć we Mszy św. w kościele – oczywiście z zachowaniem obowiązujących ograniczeń. Na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności, jest zamieszczona modlitwa Błogosławieństwa Rodzin, z fragmentem Pisma św. i innymi modlitwami. Jeśli ktoś nie ma możliwości skorzystania z Internetu, na balaskach wyłożone są wydrukowane modlitwy do zabrania do domów. Raz jeszcze gorąco zachęcam do wspólnej, rodzinnej modlitwy w domach – szczególnie w ten konkretny kolędowy wieczór.

4. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. Wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. Poświęcenie kredy i kadzidła.

Plan Mszy św. „kolędowych” na najbliższy czas:

4.01. (poniedziałek) – za Parafian z Goniczek

5.01. (wtorek) – za Parafian ze Stawu I

7.01. (czwartek) – za Parafian z Gonic

8.01. (piątek) – za Parafian z Chwałkowic i Hubów

18.01. (poniedziałek) – za Parafian ze Stawu II

19.01. (wtorek) - za Parafian z Unii

21.01. (czwartek) – za Parafian z Wólki po stronie bloków

22.01. (piątek) – za Parafian z Wólki z domów naprzeciwko bloków oraz w stronę torów