IV Niedziela Zwykła

31.01.2021

W kościele może przebywać 25 osób, w kaplicy w Unii 6 osób!

W kościele bardzo proszę siadać jak poprzednio na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. O godz. 10.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. Poświęcenie gromnic. Jeżeli Rodzice pozwolą na godz. 18.00 zaprasza,m dzieci przygotowujące się do I komunii św. Jeżeli kogoś z dzieci nie będzie, świece poświęcę w późniejszym terminie.

2. Również 2 lutego (wtorek) po Mszy św. Wieczornej proszę o pomoc w rozebraniu żłóbka i choinek.

3. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia. Dzisiaj z dodatkiem na nowy miesiąc

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi św. Od godz. 17.30. Chorych odwiedzam w każdym czasie na zaproszenie.