VI Niedziela Zwykła

14.02.2021

W kościele może przebywać 25 osób !

W kościele bardzo proszę siadać na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

1. Dzisiaj wspominamy św. Walentego. Obejmujemy modlitwą wszystkich zakochanych !

2. W tym tygodniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W środę popielcową Msze św. O godz. 10.0 i 18.00 z obrzędem posypania głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa w piątek, po Mszy św. o godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela godz. 16.00. Kazania pasyjne w tym roku będzie głosił ks. Mikołaj Skotarczak – wikariusz ze Strzałkowa.

4. W związku z tym, że rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu, a obostrzenia sanitarne nadal obowiązują, od przyszłej niedzieli (21,02.) przenoszę Msze św. niedzielne z Unii do Stawu. Godzina pozostaje bez zmian. Mam nadzieję, że dzięki temu więcej osób będzie mogło uczestniczyć w niedzielnych Mszach św. - zwłaszcza w Wielkim Poście, by dobrze przygotować się do Świąt Paschalnych.

5. Zapraszam również, żeby zajrzeć na naszą stronę internetową. W zakładce „Aktualności” znajdziemy propozycję rekolekcji online. Temat: 33 DNI PODRÓŻY ze Świętym Józefem do Jezusa.

6. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.