I Niedziela Wielkiego Postu

21.02.2021

W kościele może przebywać 25 osób !

W kościele bardzo proszę siadać na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

Msze św. z Unii zostały przeniesione do Stawu – godz. 10.00

1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa w piątek, po Mszy św. o godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela godz. 16.00. Kazania pasyjne w tym roku będzie głosił ks. Mikołaj Skotarczak – wikariusz ze Strzałkowa.

2. Zapraszam, żeby zajrzeć na naszą stronę internetową. W zakładce „Aktualności” znajdziemy propozycję rekolekcji online. Temat: 33 DNI PODRÓŻY ze Świętym Józefem do Jezusa.

3. Bóg zapłać za złożone dziś w III niedzielę miesiąca ofiary.

4. Od dzisiaj została wyłożona w kościele skrzynka na ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary.

5. W piątek po Mszy św. i Drodze Krzyżowej zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I komunii św.

6. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.