II Niedziela Wielkiego Postu

28.02.2021

W kościele może przebywać 25 osób !

W kościele bardzo proszę siadać na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

Msze św. z Unii zostały przeniesione do Stawu – godz. 10.00

1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa w piątek, po Mszy św. o godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela godz. 16.00.

2. Zapraszam, żeby zajrzeć na naszą stronę internetową. W zakładce „Aktualności” znajdziemy propozycję rekolekcji online. Temat: 33 DNI PODRÓŻY ze Świętym Józefem do Jezusa.

3. Bóg zapłać za złożone w III niedzielę miesiąca ofiary.

4. Bóg zapłać również za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój kościoła.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św.. Na zakończenie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w Kościele jako dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Istnieje możliwość wsparcia dzieła misyjnego poprzez wysłanie sms-a na numer 72032 o treści „Misje”. Więcej informacji znajdziemy w gablocie.

7. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Dziś z dodatkiem na nowy miesiąc. Zachęcam do nabycia.