III Niedziela Wielkiego Postu

7.03.2021

W kościele może przebywać 25 osób !

W kościele bardzo proszę siadać na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

Msze św. z Unii zostały przeniesione do Stawu – godz. 10.00

1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa w piątek, po Mszy św. o godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela godz. 16.00

2. Bóg zapłać również za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój kościoła.

3. W poniedziałek przypada Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom z okazji tego dnia składam najszczersze życzenia Bożego błogosławieństwa oraz wszelkich potrzebnych łask.

4. W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca. Czcicieli św. Jana Pawła II zapraszam na Msze św. I nabożeństwo.

5. W piątek, po Mszy św. zapraszam na spotkanie dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I komunii św.

6. Przeżywamy w Kościele Rok poświęcony św. Józefowi. Na balaskach wyłożone są obrazki ze Świętym, a na odwrocie możemy zapoznać się z możliwością uzyskania odpustów.

7. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.