V Niedziela Wielkiego Postu

21.03.2021

W kościele może przebywać 25 osób !

W kościele bardzo proszę siadać na wyznaczonych przez pocztówki miejscach. Pokaże to ile jest jeszcze wolnych miejsc.

Msze św. z Unii zostały przeniesione do Stawu – godz. 10.00

1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa w piątek, po Mszy św. o godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela godz. 16.00

2. W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszam wszystkich chętnych do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.. Więcej informacji znajdziemy na stronie https://www.duchowa-adopcja.pl Podczas Mszy św. Będzie możliwość rozpoczęcia tej tak bardzo ważnej modlitwy.

3. Przyszła niedziela rozpoczyna Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św.

4. Bóg zapłać również za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój kościoła.

5. Zachęcam również, by nie odkładać spowiedzi św. Spowiadam codziennie.

6. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcam do nabycia.