Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej
Staw I

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

Sobota, 15 Styczeń 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

II Niedziela Zwykła

16.01.2022

W kościele może przebywać 60 osób, nie licząc zaszczepionych!

W kaplicy w Unii 24 osoby, nie licząc zaszczepionych!

Proszę również, by w miarę możliwości posiadać przy sobie certyfikaty covidowe, gdyby zaistniała konieczności ich pokazania odpowiednim służbom.

1. Bardzo serdecznie dziękuję za wspólna modlitwę podczas Mszy św. „kolędowych”. Bóg zapłać również za złożone ofiary.

2. Jest nowy numer Przewodnika katolickiego. Zachęcam do nabycia.

3. W tym tygodniu przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych bliskich.

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić „Niedzielę Słowa Bożego”. Zachęcam do zainstalowania na smartfonach aplikacji ‘Dzieło biblijne”. Jest ona bezpłatna, a znajdziemy tam czytania na poszczególne niedziele, komentarze do czytań i inne. Gorąco polecam.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie możliwość złożenia ofiar do puszek dla małego Tymka ze Słupcy, który choruje na SMA. Proszę o wsparcie tej akcji,. Każda złotówka się liczy.

Niedziele

Staw: 8.00; 11.30